firma

Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1989 jako biuro świadczące usługi typowo projektowe w zakresie architektury i konstrukcji oraz nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi.

Od roku 1995 firma oferuje również  wykonawstwo ogólnobudowlane jako inwestor zastępczy.

W roku 1998 firma rozszerzyła ponownie swój wachlarz usług o kompleksową obsługę klienta poczynając od załatwienia mapy do celów projektowych, warunków zabudowy do wszystkich formalności związanych z warunkami technicznymi przyłączy - uzgodnieniami w Urzędach, Starostwach.

Na potrzeby inwestora  wykonujemy projekty indywidualne lub adaptujemy projekty gotowe (wszystkich znaczących firm, które oferują projekty z katalogu takich jak Archon+, Murator, Archeton, Studio-Atrium, Archigraph, Archi-Projekt, MTM STYL, KBI Projekt, M&L Lipińscy, Horyzonty, Quattro, Z500 i inne).

Opracowujemy także projekty przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych, CO      i CWU elektrycznego. Całość zadania, prowadzimy aż do uzyskania pozwolenia na budowę, a na życzenie klienta prowadzimy budowę w ramach wykonawstwa lub kierujemy jej realizacją. Współpracujemy z rzeczoznawcami ds. p.poż, sanepidu, BHP i ergonomii.

W wyniku dalszego rozwoju firmy zostało otwarte nowe biuro w Opolu oraz zostały dodane następne usługi z zakresu sprzedaży i stolarki otworowej z PCV, aluminium i drewnianej.


Od  dnia 1 września 2005  roku firma została  autoryzowanym przedstawicielem firmy projektowej ARCHON+, a od sierpnia 2009 firmy Murator Projekty.

 

 

2007-2011 Z.R.B Jerzy Zolowski Usługi Developerskie | Wszelkie prawa zastrzeżone.